Ką daryti, jei negaunu pažymėjimo, nors kursą užbaigiau?

Jei dar negavote pažymėjimo, galimi keli paaiškinimai.

Kad gautumėte pažymėjimą, turite atlikti ne mažiau kaip 90 proc. pratimų ir 50 proc. pratimų atlikti teisingai.

Taip pat patikrinkite, ar įvertinote pakankamai kitų bendramokslių pateiktų kiekvieno tarpusavyje vertinti skirto (4, 15, 23, 24 ir 25) pratimo atsakymų. Dažniausiai pažymėjimas nepateikiamas būtent dėl šios priežasties. Kai tai padarysite, šiek tiek užtruks, kol jūsų atsakymus įvertins pakankamai kitų bendramokslių.

Kai jūsų pratimų atsakymai susilauks pakankamai tarpusavio įvertinimų, gali paaiškėti, kad apie kai kuriuos jūsų atsakymus pranešta kaip apie brukalą (arba už juos gauti labai maži įvertinimai) – tokiu atveju juos patikrinsime rankiniu būdu.

Dėl tarpusavio vertinimo

Tarpusavyje vertinamų tekstinių atsakymų tvarkymas šiek tiek užtrunka, nes turime sulaukti, kol juos įvertins pakankamai žmonių. Be to, visus atsakymus, už kuriuos gaunami mažesni nei vidutiniai įvertinimai, patikriname rankiniu būdu, o tam prireikia dar daugiau laiko. Būtent dėl to kai kuriems dalyviams tenka ilgokai laukti įvertinimų ir pažymėjimo.

Jei turite daugiau klausimų, patikrini interneto bendruomenėje. Tik jei jame nerastumėte atsakymo į savo klausimą, galite kreiptis į mus asmenine žinute interneto bendruomenėje arba e pašto adresu support@elementsofai.zendesk.com.

Kad būtų užtikrinta kokybė, dalis veiksmų išduodant pažymėjimus atliekama rankiniu būdu, o tai užtrunka. Šiuo metu stengiamės racionalizuoti procesą – tikimės, kad palauksite! ❤️

Sveikiname visus jau baigusius ir visus dar baigsiančius kursą!